Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Brojač poseta

Danas 12

Juče 34

Ove nedelje 81

Ovog meseca 536

Do sada 26667

Currently are 6 guests and no members online

27.06.2023.g. grupa članova radio-kluba se okupila na istom mestu gde je pre 5 godina osnovan "Beogradski radio-amaterski klub YU1ANO" kako bi obeležili petogodišnjicu postojanja našeg kluba. Skup bi bio svakako veći da baš tog dana nije padala kiša a i u jeku je bila sezona godišnjih odmora. U prijatnom ambijentu, uz zakusku i obavezno piće, razmenjivana su sećanja na razne događaje i doživljaje koji su obeležili tih 5 godina. Takođe su predlagane i buduće akcije kluba, na neki naćin, priprema za predstojeću Godišnju Skupštinu koja nas čeka u najskorije vreme. U uspomeni će nam ostati ovo druženje kao sećanje na proteklih 5 godina uspešnog rada našeg kluba.

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu


TEHNO PLUS DOO BEOGRAD


Radivoje RadovanoviĆ, SZR "Župa" Barajevo


Knjigovodstvena Agencija


DRAGAN SIMONOVIĆ


 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.