Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Brojač poseta

Danas 26

Juče 31

Ove nedelje 300

Ovog meseca 677

Do sada 28494

Currently are one guest and no members online

Završena je još jedna sezona takmičenja "KT Prvenstvo Srbije" za 2023 godinu. 2 klubske stanice su učestvovale u ovom takmičenju i postignut je odličan rezultata. U kategoriji "Klubovi" naš klub YU1ANO je osvojio 1.mesto a sa klubskim znakom YU1ANO u kategoriji "Klupske radio stanice" je takođe osvojeno 1 mesto. Sa znakom YU1A osvojeno je 4.mesto u kategoriji "Klupske radio stanice". Na rang listi učešća stanica po klubovima, naš klub je zauzeo 2 mesto sa 64 stanice u svih12 perioda.

Za ovakav rezultat su zaslužni operatori koji su radili na klupskim stanicama: Zoran Živković YT4T, Dušan Ćeha YU1EA, Siniša Radulović YU1RA i Miroslav Vemić YT1AA. Hala drugovi.

Pored klubskih stanica u ovom takmičenju koje traje 12 meseci su učestvovale i lične radio stanice i to: YU1KT, YU0U i YT1WA. 

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu

Ministarstvo Odbrane Republike Srbije


 

Knjigovodstvena Agencija


 

 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.